پشتیبانی از تولید‌ کننده ایرانی و حمایت از فرهنگ کارآفرینی

پشتیبانی از تولید‌ کننده ایرانی و حمایت از فرهنگ کارآفرینی

تمامی دولت ها در حمایت از صنایع داخلی و بومی خود تسهیلات متفاوتی را به آن ها ارائه می دهند.

به عبارتی دولت ها به این نتیجه رسیده اند که پیش زمینه و گام اول در حمایت از کالای داخلی ، حمایت از صنایع تولیدی داخلی می باشد.البته تولیدی ها و صنایع نیز باید در جهت افزایش کیفیت محصولات خود تلاش کنند تا کالا و محصولاتشان قابل رقابت با کالاها و محصولات رقبای خارجی آن ها باشد.

حمایت از تولیدکننده ی داخلی منجر به تولید بیشتر و همچنین منجر به کارآفرینی بیشتر و در نتیجه موفقیت های اقتصادی بیشتر و در نهایت نیز منجر به رشد چرخه ی اقتصادی آن کشور و کاهش وابستگی ها به محصولات خارجی خواهد شد.

قبل از تشویق مردم به خرید محصولات ایرانی ابتدا بایستی به طور ویژه تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان داخلی اعطا شود تا بتوانند چرخ های کارخانه شان را به حرکت دراورند و در وهله ی بعد بتوانند محصولات تولیدی خود را با قیمت پایین تر از محصولات خارجی و همچنین با کیفیت تر از آن ها تولید نمایند و در نهایت نیز توسط بازاریابان کارآزموده و با تجربه به بازارها ارائه نمایند.البته ناگفته نماند حتی در بهترین حالت ممکن نیز در صورتی که از واردات قاچاق محصولات خارجی جلوگیری به عمل نیاید هرگز نمی توان به چشم انداز مورد نظر دست یافت.

گروه صنعتی تابان عرش ایرانیان در همکاری با مجامع بین المللی کارآفرینی جهان همواره در تلاش برای دستیابی به یک تفاهم در تعاریف و مدلهای کارآمد کارآفرینی است که اعتبار و اعتماد کافی در تغییر رویکردهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را ایجاد کند. همانگونه که تاکید کرده ایم، کارآفرینی نقطه عطفی برای کاهش چالش های اقتصادی جهان آینده خواهد بود.

در آخر اعلام می داریم ما به عنوان گروه صنعتی تابان عرش ایرانیان تمام تلاش خود را برای حمایت از کالای ایرانی و در ابتدا حمایت از تولیدکننده ی ایرانی خواهیم نمود.